Premiera książek: Londyn z Paddingtonem oraz Paddington za granicą

Z racji, że nowy rok szkolny zbliża się nieubłaganie, ten wpis dedykuje szczególnie rodzicom :)

Londyn z Paddingtonem! :)

Z pewnością wiele z Was słyszało o misiu Paddingtonie, który każdemu od razu kojarzy się z czerwonym kapeluszem na kudłatej głowie, kartą na szyi z prośbą o opiekę i walizką w ręku. Proszę Państwa, oto Miś – bohater filmu „Paddington” – młodszy kolega Kubusia Puchatka, który przybywa z zakątków Peru. Tym razem zaprasza wszystkie dzieci na wycieczkę po Londynie wraz ze swoim towarzyszem P. Gruberem i przedstawia miasto widziane jego oczami :)

img_2017-08-27_01-16-31

Tłumaczenie: Aleksandra Kamińska
Oprawa miękka
Liczba stron: 146
Wydawnictwo: Znak emotikon
Rok wydania: 2017

Książka Michaela Bonda niedawno ukazała się na naszym rynku. W fantastyczny sposób pokazuje miasto zaczynając od słynnej stacji Paddington, następnie zabiera czytelników do Hyde Park, Ogrodów Kensington, Notting Hill, Portobello Road, Oxford Street oraz do wielu innych słynnych miejsc. Co najciekawsze, każde miejsce zaczyna się od mapy narysowanej przez samego Paddingtona! :)

W przewodniku znajdziemy wiele map, barwnych ilustracji, porad, objaśnień oraz zdjęć. Możemy zwiedzić Londyn, poznać jego ciekawostki i historie, a wszystko w towarzystwie znanego nam przezabawnego misia.

Kolejną książką Michaela Bonda godną uwagi jest z pewnością „Paddington za granicą”.

Tłumaczenie: Anna Pajek
Oprawa twarda
Liczba stron: 152
Wydawnictwo: Znak

Bond_Paddington za granica_2017_3D_500pcx

Jest to książka opisująca nowe przygody misia u rodziny Brown. Miś wyjeżdża z nimi na wakacje do Francji, gdzie znów czekają na niego różne, zaskakujące przygody! J Książka niezwykle wciąga już od pierwszych stron! Sprawdźcie sami czy miś poradzi sobie z codziennymi czynnościami, jak wizyta w banku czy pobyt na lotnisku :)

Obie książki to świetna propozycja dla najmłodszym w sam raz na rozpoczynający się rok szkolny :)


http://www.znak.com.pl

One comment on “Premiera książek: Londyn z Paddingtonem oraz Paddington za granicą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>