Wakacyjne must have! Wakacje z EDGARD! :)

Z pewnością większość z Was zastanawia się jak w wakacje popracować nad angielskim, a macie już dość tradycyjnych podręczników?  Jeśli tak, to mam dziś dla Was świetną pomocą do nauki na wakacje i uwaga… nie jest to tradycyjne podręcznik czy repetytorium :)

20170630_145233

Pierwsza pozycja to Angielski Move Śmiało, Doroty Kondrat :) Jest to kurs konwersacji, w którym to Ty jesteś bohaterem. Niemożliwe? Jest to 200 stron emocjonującej przygody – jesteś na kursie językowym na Malcie, znasz tylko kilka słów po angielsku, ale szybko poznajesz nowych znajomych i wspólnie zwiedzanie piękną wyspę, a co więcej – mówisz po angielsku! Dalej niemożliwe?

Każdy rozdział zawiera emocjonujące zadania, rozgrzewkę językową, nowe słówka i frejzale, zabawne dialogi oraz atrakcyjne ćwiczenia, a na końcu klucz odpowiedzi, aby móc sprawdzić jak dużo zrozumiałeś ;)

Co trzy rozdziały czeka na Ciebie progress test. Jeśli uważnie wykonałeś ćwiczenia, jego rozwiązanie nie powinno sprawić Ci trudności, a punkty zebrane w progress testach sprawią, że możesz otwierać nowe pomieszczenia. Po dotarciu do ostatniego pomieszczenia – przechodzisz do nowego wymiaru!

Ponadto, książka ta wygląda wizualnie bardzo ładnie. Jest bardzo kolorowa, papier jest sztywniejszy, kredowy, bardzo dobrej jakości i swoim wyglądem zachęca do nauki, gdyż na pewno sięgamy po coś częściej, gdy nam się to po prostu bardziej podoba ;)

Kolejną nowością od Edgard są gry karciane! Tak, tak.. karty do gry do nauki angielskiego ;)

Kieszonkowiec:

- Let’s talk – nietypowa gra karciana dla dorosłych, młodzieży i dzieci już od 9. roku życia. Gra zapewni nie tylko wiele chwil emocjonującej zabawy, lecz także umożliwi naukę gotowych zwrotów konwersacyjnych przydatnych w wielu codziennych sytuacjach w domu, w szkole i w sklepie, np. be up to something, fancy doing something, look around. Na kartach znajdziesz także przykładowe odpowiedzi i reakcje :)

- Piece of cakegra edukacyjna dla dorosłych i młodzieży od 15. roku życia, którzy opanowali język angielski na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziom B1-C1). Wciągający quiz z zabawnymi dialogami i pytaniami pozwala na naukę 172 angielskich idiomów!

What’s up?karciany quiz edukacyjny dla dorosłych i młodzieży od 15. roku życia, którzy władają językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziom B2-C1). Wciągający quiz pełen błyskotliwych dialogów i ciętych ripost sprawi, że nawet skomplikowane zwroty same wejdą do głowy!

blog karty

Polecam na wakacje!

W serii znajdziemy:

Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet 9+

Kieszonkowiec angielski Remember & Forget 9+

Kieszonkowiec angielski Let’s Talk 9+

Kieszonkowiec angielski Piece of Cake 15+

Kieszonkowiec angielski What’s Up 15+

 Wiecej znajdziecie pod linkiem: 
https://www.jezykiobce.pl/

One comment on “Wakacyjne must have! Wakacje z EDGARD! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>